Home

Pronunță Agricultură Canada campionat romania 2017 tenis Execuţie ciudat Dormitor

România a cucerit titlul la Campionatului European de tenis de masă! Finală  de vis cu Germania. E al patrulea trofeu continental din istorie. Ce spune  Eliza Samara | VIDEO
România a cucerit titlul la Campionatului European de tenis de masă! Finală de vis cu Germania. E al patrulea trofeu continental din istorie. Ce spune Eliza Samara | VIDEO

Tenis, Fed Cup: România - Elveția 2-0 | Sport | România Actualitați

Irina Begu - Jessica Pegula în optimi la Roland Garros! Românca are bilanț  pozitiv cu americanca - Eurosport
Irina Begu - Jessica Pegula în optimi la Roland Garros! Românca are bilanț pozitiv cu americanca - Eurosport

La 16 ani, un tenismen roman a fost ales cel mai bun jucator din Europa!  Povestea incredibila a pustiului care a castigat 7 turnee in 2017! |  Sportivity.ro
La 16 ani, un tenismen roman a fost ales cel mai bun jucator din Europa! Povestea incredibila a pustiului care a castigat 7 turnee in 2017! | Sportivity.ro

Tenis de masă: Zi plină pentru România la Campionatul European de tineret |  007sport
Tenis de masă: Zi plină pentru România la Campionatul European de tineret | 007sport

România organizează Campionatul European de Fotbal-Tenis 2017

WTA Cleveland: Irina Begu s-a calificat în optimi - HotNews.ro

A venit în România la doar câteva zile după ce a devenit numărul 1 mondial.  "Am amintiri frumoase de la București, a fost o săptămână frumoasă pentru  mine" Ce spune Roger Federer
A venit în România la doar câteva zile după ce a devenit numărul 1 mondial. "Am amintiri frumoase de la București, a fost o săptămână frumoasă pentru mine" Ce spune Roger Federer

Echipa feminină de tenis de masă a României, în optimi la Campionatul  Mondial. Calificare cu emoții pentru fetele lui Viorel Filimon - Fanatik.ro
Echipa feminină de tenis de masă a României, în optimi la Campionatul Mondial. Calificare cu emoții pentru fetele lui Viorel Filimon - Fanatik.ro

Fetele de aur ale României. Cum au început tenisul de masă Eliza Samara,  Dana Dodean şi Bernadette Szocs | adevarul.ro
Fetele de aur ale României. Cum au început tenisul de masă Eliza Samara, Dana Dodean şi Bernadette Szocs | adevarul.ro

Liebherr a susținut victoria României la tenis de masă - FreshMAG

Tenis de masă: România-Cehia, scor 3-2, în preliminariile Campionatului  European pe echipe din 2017
Tenis de masă: România-Cehia, scor 3-2, în preliminariile Campionatului European pe echipe din 2017

Novak Djokovic şi Sebastian Korda, adversari în finala turneului ATP de la  Adelaide - Sport Alert
Novak Djokovic şi Sebastian Korda, adversari în finala turneului ATP de la Adelaide - Sport Alert

Sorana Cîrstea, start fulminant, în a 14-a participare a carierei la US  Open: ce adversară măreață o așteaptă în turul secund | Sport.ro
Sorana Cîrstea, start fulminant, în a 14-a participare a carierei la US Open: ce adversară măreață o așteaptă în turul secund | Sport.ro

Triumf maxim la fotbal-tenis! Florina Chiar vine acasă cu cinci medalii de  aur – Ziarul Liber in Teleorman
Triumf maxim la fotbal-tenis! Florina Chiar vine acasă cu cinci medalii de aur – Ziarul Liber in Teleorman

Simona Halep și marele vis de a avea copii. Cum au fost date peste cap  planurile campioanei noastre - Playsport
Simona Halep și marele vis de a avea copii. Cum au fost date peste cap planurile campioanei noastre - Playsport

Pe ce loc a coborât Simona Halep în clasamentul WTA, după finala pierdută  la Transylvania Open
Pe ce loc a coborât Simona Halep în clasamentul WTA, după finala pierdută la Transylvania Open

Pentru prima oară în România, turneul de la Wimbledon va fi transmis de  Eurosport. Surpriza pregătită
Pentru prima oară în România, turneul de la Wimbledon va fi transmis de Eurosport. Surpriza pregătită

Simona Halep - Wikipedia

FED Cup se va numi Billie Jean King Cup. Ce mesaj a transmis Simona Halep  după această decizie - Eurosport
FED Cup se va numi Billie Jean King Cup. Ce mesaj a transmis Simona Halep după această decizie - Eurosport

A pierdut complet lupta cu kilogramele! Cum a apărut câștigătoarea de la  Roland Garros 2017 în Texas
A pierdut complet lupta cu kilogramele! Cum a apărut câștigătoarea de la Roland Garros 2017 în Texas

Jaqueline Cristian - Wikipedia

Detalii picante despre ce mănâncă jucătorii la Turneul Campionilor. "Dieta"  celui mai "insățiabil" jucător - Eurosport
Detalii picante despre ce mănâncă jucătorii la Turneul Campionilor. "Dieta" celui mai "insățiabil" jucător - Eurosport

Tenis de masa (f): Olanda - Romania 1-3, in preliminariile CE 2017 -  HotNews.ro
Tenis de masa (f): Olanda - Romania 1-3, in preliminariile CE 2017 - HotNews.ro